Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Złoto i Brąz! - I PP FIELD Bytom-Stolarzowice

Jaco dnia maja 12 2013

ZawodyDzień nas powitał niestety deszczem, nieco rozczarowani aurą spotkaliśmy się (Paweł, Jacek, Wojtek, Grzegorz, Jurek i Jędrzej) na ulicy Żużlowej o godzinie 8.00.

Po niecałej godzinie byliśmy już w Stolarzowicach, gdzie zastaliśmy już sporą grupę przybyłych na miejsce zawodników. Na szczęście opady zaczęły słabnąć, toteż wszystkim humory się poprawiły, a w międzyczasie zarejestrowaliśmy się i troszkę postrzelaliśmy do mat treningowych.

Około godziny 11:15 zawody rozpoczęły się, w grupie strzelałem z Pawłem a towarzyszyło nam jeszcze czworo zawodników i zawodniczek. Niestety w połowie 1 rundy nieźle znów lunęło i solidnie nas zmoczyło, ale na szczęście było dość ciepło więc dało się wytrzymać.
W połowie trasy organizatorzy rozważali zakończenie zawodów na 1 rundzie, w końcu podjęto decyzje że dorośli będą kontynuować strzelanie, jak się okazało bardzo słusznie gdyż przestało padać. Po zakończeniu ze zdumieniem spoglądaliśmy na zegarki, gdyż okazało się że strzelaliśmy aż 6 godzin;-) Jednak FIELD to moc strzelania w porównaniu do 3D.

Po zakończeniu zawodów udaliśmy się na miejscowy stadion gdzie oczekiwaliśmy na ogłoszenie wyników. Były to miłe chwile, gdyż okazało się że Wojtek i Jurek wywalczyli medale w swojej kategorii, odpowiednio złoty i brązowy! Reszta ekipy walczyła dzielnie, ale niestety wyniki nie pozwoliły myśleć o medalach.

Podsumowując, mimo pogody bawiliśmy się świetnie, zawody bardzo fajne, medale zdobyte, mili ludzie. Czegóż chcieć więcej? Może tylko odrobiny słońca.

Miejmy nadzieję że Prezes nas puści na MP w Rudzie Śl.;-)

Skrócone wyniki:
Compound, 15 startujących:
...
6. Jacek Gowik 312 pkt
11. Grzegorz Kudla 270 pkt
12. Jędrzej Janczur 258 pkt

Compound Open, 7 startujących
1. Wojciech Pielczyk 308 pkt
3. Jerzy Chentosz 292 pkt
4. Paweł Paryl 255pkt

Pełne wyniki:
WYNIKI

2 komentarze · 3892 czytań ·Drukuj

Komentarze

#1 | Fana dnia maja 13 2013 10:01:55
Brawo i jeszcze raz brawo..
Deszczowy, medalowy dzień..Wink
#2 | Rommi dnia maja 13 2013 21:53:17
No REFLEX Wink Brawo !!! ... i jeszcze raz gratulacje oraz podziękowania: za udział, za wyniki, za miłą atmosferę mimo niemiłej pogody Wink , za frekwencję, za wytrwałość, a także za zrozumienie Wink jeśli coś było nie tak.
Jak to Jaco powiedział: "pierwsze koty za płoty", a ja dopowiem, "i teraz się dopiero zacznie" Wink Punkty pucharowe zainkasowane - tak więc walka dopiero się zaczyna Grin
Poniżej przekazuję podziękowania od organizatora.

http://www.archer...iemale.jpg

Jeszcze raz SZACUN i zapraszam ponownie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się , żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?