Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Relacja z zawodów 3D w Tomaszowie Mazowieckim.

Jaco dnia czerwiec 03 2012

ZawodyW pierwszą sobotę czerwca w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się zawody o Puchar Polski. Nasz klub reprezentowała ekipa w składzie: prezes Krzysztof Kleszczewski, Adam Cywiński, Krzysztof ,,Kozik” Kozieł, Paweł Szymiczek, debiutujący za dużych zawodach Maciej Gliwa oraz Michał Lanuszny.
Zawody były bardzo sprawnie zorganizowane, pogoda dopisała, jak również uczestnicy, którzy w liczbie 64 stawili się na starcie. Trasa tradycyjnie prowadziła przez 28 figur, była dość płaska, chociaż zawierała stanowisko strzeleckie z jednej dużej ambony i trzech mniejszych. Odległości były zróżnicowane, pierwsza część trasy zdominowana była przez małe dystanse (ryby – 5 metrów), natomiast potem czekały nas większe wyzwania, włącznie z niedźwiedziem, oddalonym na ,,maksie” – 45 metrach. Mieliśmy więc możliwość ,,skosztowania” pełnego zakresu dopuszczalnego regulaminem.
Około 16.00 zawody zakończyły się i w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników można był się posilić ciepłym bigosem, wzmocnić kawą i obejrzeć wystawę osprzętu wojskowego.
Reprezentanci naszego klubu zaprezentowali się w Tomaszowie bardzo dobrze. Prezes i Adam zdobyli kolejno pierwsze i drugie miejsce w kategorii CB, Krzysiek i Paweł zajęli szóste oraz siódme miejsce w kategorii TRRB (w wyniku błędu organizatorów Paweł został przypisany do niewłaściwej kategorii, ale pomyłka została szybko sprostowana). Maciek zajął drugie miejsce w kategorii kadet TRRB, ci jest dużym sukcesem biorąc pod uwagę jego pierwszy start w zawodach. Michał Lanuszny zakończył zawody z dobrym wynikiem 178 punktów.
Wróciliśmy więc z dyplomami i medalami, nawiązaliśmy wiele ciekawych znajomości i odnowiliśmy stare.
Za tydzień zawody w Mrlinku.

Autor: MAJKI

3 komentarze · 2306 czytań ·Drukuj

Komentarze

#1 | Jaco dnia czerwiec 03 2012 18:42:08
Brawo dla was, Majki dzięki za relację;-)
#2 | Pablos dnia czerwiec 04 2012 14:32:51
Gratulacje dla uczestników za godne reprezentowanie Wink Świetny wynik Majki. Czyżby twój personal record ?
#3 | Majki dnia czerwiec 04 2012 17:22:35
Nooo, prawie SmileGrin

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?