Zawody klubowe FIELD Rybnik 22.04.2018

Jaco dnia kwiecień 13 2018

ZawodyZapraszamy na klubowe minizawody FIELD które odbędą się 22.04.2018 w Rybniku przy ul. Żużlowej. Zbiórka o godzinie 11.00, planowane rozpoczęcie zawodów godz. 12.00. Na miejscu możliwość treningu/przestrzelania łuków.
Organizator zapewnia ciepły posiłek, i napoje ciepłe ( kawa, herbata ) Po zawodach planowane jest ognisko więc prosimy zarezerwować sobie więcej czasu. W razie niepogody zawody mogą zostać przeniesione na inny termin.
Zawody wg regulaminu WA 3x8 celów, 3 strzały na cel, odległości oznaczone dla kat. z celownikiem, nieoznaczone dla kat. bez celownika. Limit miejsc 32.

Komunikat Organizacyjny