Treningi klubowe w 2015 r.

Jaco dnia luty 27 2015

InnePrzypominam że od marca rozpoczynamy regularne klubowe treningi, które będą się odbywać w każdą niedzielę na naszym stałym miejscu przy ulicy Żużlowej w Rybniku. Godziny treningów będą zmienne, w zależności od pory roku. Zatem w marcu zaczynamy od godziny 13.00, a w miarę wydłużania dnia będziemy zaczynać coraz później. Czynniki warunkujące odbycie się treningu to brak opadów oraz temperatura minimum 6C.

Osoby chcące strzelać np z łuków bez celownika na odległościach mniejszych niż 50m informujemy że istnieje możliwość wybudowania kolejnej maty na wybranej przez was odległości. Analogicznie jak z poprzednimi matami, klub sfinansuje 50% kosztów wybudowania maty jak i remonty w przyszłości.

Treningi nie są obowiązkowe ale prosimy potraktować je poważnie - jest to podstawa działania klubu, jak i świetna okazja do integracji i wymiany doświadczeń.

3 komentarze · 1937 czytań ·Drukuj