Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Drukuj temat
Boisko w Żorach
gulard
Witam szanownych kolegów.
Nikt jeszcze oficjalnie o tym nie napisał, więc ja sobie pozwolę 😀
Udało się pozyskać nowe miejsce na strzelnicę w Żorach. Jest to boisko na Kleszczowie. Boisko jest ogrodzone i na odludziu. Jest na tyle duże, że bez problemu strzelać może kilkanaście osób naraz.
Rada gminy udostępniła nam również zamykane pomieszczenie, gdzie możemy składować sprzęt.
Z uwagi na wysokie ceny mat łuczniczych i szybkie ich zużywanie, zwłaszcza strzelając z bloczków, wykonałem kilka worków, które bardzo dobrze sprawdzają się jako cele. Chętnie je udostępnię wszystkim klubowiczom na terenie naszej nowej strzelnicy.
Boisko jest do naszej dyspozycji bez ograniczeń z wyjątkiem wtorków i czwartków od 16tej do 18tej- treningi piłki nożnej. Od czasu do czasu odbywają się również mecze w niedziele do południa.
Na boisku jestem prawie codziennie od ok. 18tej do 20tej.
W razie pytań, proszę dzwonić do mnie na 502444473.
Współrzędne obiektu :
50.045900,18.716374
gulard

www.klub-reflex.pl
Fana
Poszło w Świat..:-)
Dzięki Gurard za załatwienie nowego miejsca treningowego, byłem, widziałem , strzelałem i dostałem klucz do pomieszczenia...:-)

Jerzik
Świetnie, tylko ciut daleko
Jerzy Chentosz, Gaszowice/Rybnik

Mathews Apex7 60#

gulard
Jerzik, do Jastrzębia przecież bliżej nie było. Poza tym przyjedź, zobacz i oceń, czy nie warto :-)
gulard

www.klub-reflex.pl
Jaco
Jakby co to jest do dyspozycji jak na razie materiał na jedną pilśnie. Tylko trzeba ogarnąć deski pręty itd. W sumie możemy pokryć też te koszty tylko ktoś musi się tym zająć.

www.archeryfield.pl
gulard
Jaco, trudno będzie znaleść miejsce na stałe cele, takie wkopane, bo z boiska korzystają również inni. Piotr miał na to pomysł, ale trzeba by je przenosić. Jeśli chodzi o deski i listwy, to są tu stare drzwi, które możemy wykorzystać.
Na razie będziemy szyć do tego, co mamy, a jest tego trochę :-)

Najlepiej przyjedź- może coś wymyślisz.
gulard

www.klub-reflex.pl
Jerzik
Marcin, do Jastrzębia jezdziłem i do żor będe jeździł. Na pewno warto Wink
Jerzy Chentosz, Gaszowice/Rybnik

Mathews Apex7 60#

gulard
To we wtorek o 18tej następne strzelanie :-)
gulard

www.klub-reflex.pl
Przejdź do forum: