Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Zobacz temat

Śląski Klub Łuczniczy REFLEX » Forum Klubu Łuczniczego "REFLEX" » Rozmowy o wszystkim
 Drukuj temat
Uwaga. Uwaga
daro
Filia Wrocław szykuje się poważnie do filda w kategorii BB.Zaplanowane szkolenia i trening długoplanowy powinny przysporzyć dumy naszemu wspaniałemu klubowi REFLEX . HOWGH Wink Pozdrawiamy wszystkich.

Jaco
No ambitnie, trzymamy kciuki, widzę że na szkolenie Fieldowe w Tresnej jesteście już zapisani Wink Ja tym razem niestety nie dam rady raczej.
Jacek Gowik

www.archeryfield.pl
Jerzik
a przepraszam, bloczki też się liczą?
Jerzy Chentosz, Gaszowice/Rybnik

Mathews Apex7 60#

Jaco
Myślę że to szkolenie dla wszystkich. Ale co, i w jakiej formie tam będzie to nie mam pojęcia.
Jacek Gowik

www.archeryfield.pl
Fana
Po wymianie korespondencji z Panem Henrykiem Jurzakiem, mówię co wiem:
1. W koszt 80 zł które uczestnik winien uiścić dziennie, to koszt pobytu w pensjonacie. W nim jest nocleg i dwa posiłki do wyboru ( trzeba zadeklarować które ). Z tego co zrozumiałem chodzi raczej o "nocki" a więc 2 x 80 zł ( pt-sob i sob-niedz.)
2. Odnośnie programu to szczegóły będą ustalane na miejscu a ogólnie: cyt"zajęcia teoretyczne i praktyczne, sposoby celowania bez określonej odległości lub bez celownika, regulamin oraz sędziowanie" koniec cyt.
3. Szkolenie trwa dwa dni, chyba sobota i niedziela, piątek na dojazd tych z dalsza ( moja interpretacja odpowiedzi p. Jurzaka o dwóch dniach szkolenia, a więc do sprawdzenia )

Jaco
Prawie na pewno koszt 80 zł można rozbić na 40 zł nocleg + osobno 40 zł wyżywienie. Można nie płacić jeśli ktoś np chce się stołować gdzie indziej albo we własnym zakresie.
Jacek Gowik

www.archeryfield.pl
Przejdź do forum: